READING

Strony internetowe przyjazne dla użytkowników

Strony internetowe przyjazne dla użytkowników

W sieci można znaleźć strony internetowe Gdańsk często odwiedzane przez użytkowników, jak również witryny cieszące się znacznie mniejszym zainteresowaniem. Wpływ na to ma wiele czynników, począwszy od prawidłowo wykonanej optymalizacji, a na charakterze i funkcjonalności strony internetowej skończywszy.

Na co zwracają uwagę użytkownicy?

Znaczna część użytkowników korzysta z zasobów sieci za pomocą urządzeń mobilnych, warto więc zadbać o to, aby strony internetowe były responsywne, czyli kompatybilne ze smartfonami i tabletami. Możliwość skorzystania z danej witryny za pomocą urządzeń mobilnych w znaczny sposób wpływa na ilość odwiedzin.
Kolejną kwestią, na którą zwracają uwagę internauci, jest funkcjonalność – strony internetowe powinny być przede wszystkim przejrzyste i łatwe w obsłudze, warto więc zadbać, aby posiadały odpowiednią ilość zakładek i podstron, zapewniających swoiste usystematyzowanie treści. Warto podkreślić, że dobrze przygotowane pod względem technicznym strony internetowe pozwalają użytkownikowi płynnie przemieszczać pomiędzy poszczególnymi zakładkami, gwarantując jednocześnie wygodę i komfort użytkowania. Fakt ten w znaczny sposób przekłada się także na zainteresowanie daną witryną oraz czas spędzony na stronie.


Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *