READING

Dlaczego moja firma potrzebuje strony www?

Dlaczego moja firma potrzebuje strony www?

Jaki hosting wybrać

Najbardziej popularną formą aktywności w internecie jest przeglądanie stron www. Jest ich obecnie w sieci ogromna liczba. Pojawia się więc pytanie: po co tworzyć kolejną firmową stronę internetową?

Korzyści, które odnosi firma

Internet to dzisiaj jedno z podstawowych źródeł poszukiwania różnorodnych informacji. Informacji o firmach także szukamy dzisiaj w sieci. Strony internetowe dają możliwość zaprezentowania oferty firmy bardzo dużej grupie potencjalnych klientów. Nie ma obecnie równie skutecznej i szybkiej metody dotarcia do do klienta, zaprezentowania oferty i kontaktu niż strony www. Firma, która zdecyduje się na zbudowanie strony internetowej staje się bardziej konkurencyjna i bardziej wiarygodna dla klientów. Jest ona rodzajem wizytówki firmy. Stwarza możliwość zaprezentowania oferty firmy nie tylko klientom z danej miejscowości, ale z całej Polski. Gdy będzie miała także obcojęzyczną wersję (najlepiej w języku angielskim), z ofertą będą mogli zapoznać się także potencjalni zagraniczni klienci. Firma, która ma stronę w sieci wzbudza w potencjalnych klientach większe zaufanie. Jest skuteczną i jednocześnie tanią formą jej promocji.

Co powinno znaleźć się na stronie internetowej firmy?

Jak wspomnieliśmy, strona www jest wizytówką naszej firmy. Powinna więc mieć nie tylko elegancką szatę graficzną, ale zawierać także istotne informacje dla odwiedzających ją internautów. Z ich punktu widzenia istotne jest, aby na stronie znalazł się dokładny adres firmy, numer telefonu i adres poczty elektronicznej. Na stronie może znaleźć się także formularz kontaktowy, mile widziane są także galerie zdjęć. Elementy flash są przyjmowane bardzo dobrze, ale nie może ich być zbyt dużo. Strona, która zawiera dużą ilość takich elementów ładuje się bardzo wolno, a to może zniechęcać internautów do jej ponownego odwiedzenia.

Trudno sobie we współczesnym świecie wyobrazić prowadzenie nastawionej na sukces firmy bez strony internetowej. Firmowa strona www to obecnie standard. Rezygnacja z niej może być bardzo kosztowna.


RELATED POST

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *